bager

Shitet nga: ferat bazaj 18 Shk 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri esht ne gjendje shum te mir teknike I gaqshem per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim