fiat

Shitet nga: hetem 12 Sht 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes furgon fiat dukato viti i prodhimit 2000 ka regjistrim deri me 16.06.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim