iveco 35c17daily viti 2005

Shitet nga: skender 14 Shk 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 999 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sh itet Iveco ne gjendje shum te mir I ardhur nga zvicrra pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim