kamion mercedes 507 D

Shitet nga: jeton 17 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni ne gjendjee shum te mir osht i qlajmrum ska denim per ma shumm na kontaktoni ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim