luge ngarkuse actros man

Shitet nga: fejz 19 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
luge ngarkuse komatsu viti 2000 ngjendje t rregull me klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim