mercedes benz kamion

Shitet nga: rasim 19 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 508 5 muaj denim
Viti 1984
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim