rimorkio e peshave te renda

Shitet nga: Armend 26 Jan 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes rimorkion tiflader 2 aks bart pesh deri 20 tona, ne gjendje te mire. Per informata tjera lajmrohu ne nr. tel edhe ne viber. +37744290994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim