shes kamion mercedes 209 D

Shitet nga: dijon 11 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin ne gjendje te rregullt per punë karburanti disel kamioni eshtë mercedes ndrrim i mundshem nr ne viber eshtë +37744402241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim