shes ose ndrroj bagerin skip MF

Shitet nga: esat elshani 15 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ose ndrroj bagerin skip MF tip 50 skipit i hapet korpa para dhe esht ne gjendje te mir punne .ndrrim me vetur luksoze ................................... tel ., 044 / 049 414 053 ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim