shiten 2 kamioneta kipper

Shitet nga: driton 15 Jan 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shiten kamioneta kiper ne xhendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim