shiten dy kombat

Shitet nga: safet 15 Shk 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi t4dizell 1,9 mercedesi dizell 307 viti 88 t4 viti93 1,9 dizell dy kombat 2000ero te funit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim