shitet kombi

Shitet nga: enver 31 Tet 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi i po sa ardhu nga sllovenia viti i prodhimit 95. kombi esht ne gjendje te rregul
NR 049244450 ESHT WETEM DEJ SHTUNEN KOSOV.PRONARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim