shitet

Shitet nga: fehmi 19 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet caddy ne gjendje te rregull viti i prodhimit fundd 2000. ni vit regjistrim i pasardhur nga gjermania shesum urgjent per arsye jem pazar me ble T3.
049247562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim