vwt4 2250

Shitet nga: liridon 14 Dhj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoneta motorrin eka shum tmir karaserin eshihni vet nuk eka kumedit sa ttujtne sigurim ka edhe 9 muj usht 2, 4 dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim