Bager eskavator

Shitet nga: egzon 16 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina ndërtimi
Shes bagerin TEREX TC37 me gjendje shum te mir pune
Viti 2007. Ore pune 3040.Peshon 3.7 ton . Zingjiret e gomes dhe rollnet (rulot ) i ka te reja .Lug 3 -dimenzionet 33cm , 50 cm dhe shkarpierka 120cm. Per me shum kontakto vetem ne ket nr 044-370-965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim