Formë (Kallapë) per kubeza betoni-Tezguller 508

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jetmiri shpk 11 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina ndërtimi
Shes 2 Kallape për kubëza betoni të makines Tezguller 508,
-Forma e kubëzes tull 6 cm dhe
-Forma e kubëzes 6 këndeshe 8 cm

Çmimi sipas marrëveshjes

Tel: 044/208-996
Viber +37744208996
E-mail: jetmiri-live.ks@hotmail.com
Facebook: Jetmiri sh.p.k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim