makin per prerje dhe lakim te armatures

Shitet nga: malush musliu 21 Pri 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina ndërtimi
makina pren dhe ben lakimin e armatures e pershtatshme per prerje dhe lakim ne vende te ngushta.makina eshte ne gjendje te rregullt prodhim i wurthit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim