Ford Transit viti 2008

Shitet nga: FORD 05 Sht 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina udhëtimi
shes ford transit i sa po ardhur nga gjermanija
posedon
alarm dritaret elektronik dhe kolor
klim para dhe mbrapa
abes airbak
tempomt servisimin e krym komplet tip top asht
per meshum mun te na kontaktoni ne nr dhe viber 044847121 dhe 049222793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim