Ford Transit

Shitet nga: Vali 19 Dhj 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina udhëtimi
Shitet dhe ndrrohet ford transit ne gjendje shum te mir i qlajmruar qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim