Fordi shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Haliti 21 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina udhëtimi
shitet dhe mundesi ndrrimi me Vetur mat Vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim