Komb vw t4 -94- TRANSPORTER

Shitet nga: drenas 18 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR   2 600 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina udhëtimi
transporter t4 dizell 2.4 ,viti i prodhimit 94 regjistrimi i par 97 ,goma te reja me C ,rrypin dhamzor te ndrrum komplet me te boshpumpes me te gjitha me 60 mij km te garantume - ne gjendje shum te mir
-Regjistrim dhe sigurim ka deri me 25.12.2017.
Ndrrim i mundshem me vw t5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim