Minibus Renault Master

Shitet nga: faruk 04 Sht 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina udhëtimi
reno master 18 ulse 96 i pa doganuar ka klim por ka defekt me jastak mrapa verbastori dhe nxemjen shum tmir abs ka do pak investim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim