Mercedes Vito 110 D furgon -96

Shitet nga: Genti 05 Mar 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Drenas
Shes Mercedes vito 110 D viti 1996 rks regjistrim deri me 24 06 2015 ne gjendje shum te mir i rujtun per brenda dhe jasht perveq gepeku qe nuk mbyllet mir ....boj ndrrim me pikap pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim