Lift eshte ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Gzim 13 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Pjesët rezerve
Lifti eshte ne gjendje te rregullt shum pak i perdorun e shes me garancion , pres blers serjoz, Lifti mund te perdoret ne hapsira te ngushta dhe te gjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim