Rimorkio (2010) E Posardhur Nga Gjermania

Shitet nga: Rinor 08 Pri 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Pjesët rezerve
Shitet Rimorkio Viti i prodhimit 2010 Pesha e lejuar 750kg E pa Perdorur Sic shihet edhe ne Foto
Per me shum info ne numrat 044 313 689 dhe 049 432 924
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim