Kombaj zmaj 133 viti 1987 ndrrim me traktor Vetur

Shitet nga: Kasap 13 Maj 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina korrëse
Shitet kombaja zmaj 133 vp 1987 ne gjendje shum te mir dhe e gatshme per sezonin e ardhshem
E perdorur shum pak per nevoja personale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim