Kombaja International 431 me Bunker

Shitet nga: agim 17 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina korrëse
Kombaja International 431 me Bunker është ne gjendje shumë te mir, e gatshme per sezonen e ardhshme (2015) viti i dytë ne Kosovë posedon librezë po ashtu dhe libren e saj personale ne gjuhen gjermane. Qmimi i saj eshte 9900 euro por i diskutushem. Nderrim i mundshem me presë (lidhese). Pres blerës Serioz. Për kontakt: 044 787 951 / 049 248 223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim