Kombajn

Shitet nga: smajl 17 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina korrëse
Kombaj eshte ne gjendje te rregullt teknike. E ka te kryer servisin dhe eshte i gatshem per pune
Per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit :045894373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim