Kose per bari

Shitet nga: WE-KS 01 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina korrëse
Kose per bari ne vendet e ngushta dhe te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim