Makine korrese

Shitet nga: WE-KS 21 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina korrëse
Efikase dhe praktike.
Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim