Shitet kosa e barit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK 11 Mar 16:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina korrëse
Shitet Kosa e barit, me benzine, ne gjendje te rregullt dhe posa ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim