Shitet kosa e barit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DK 18 Mar 20:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina korrëse
Shitet Kosa e barit, me rryme, ne gjendje te rregullt dhe posa ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim