Deutz Fahr HD 400 presa e dujve URGJENT vetem sot

Shitet nga: leotrim 22 Dhj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina lidhëse
Shitet presa e dujve deutz fahr hd
presa esht ne gjendje shum te mir
punon mir dhe nuk len dug pa lidh
e servisuar komplet
moss e le per neser

Kontakt tel. 045518009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim