Mjete bujqesore

Shitet nga: kujtim 16 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina lidhëse
shiten mjetet bujqesore
vllaqa te reja dhe te bajtura
pres lidhse ne gjendje shum te mir
koosa me saqa te reja
pllugji te ri dhe te bajtur
maqin sillazhi me rrym e ardhur prej zvicrre
maqin sillazhi e madhe e ardhur nga zvicrra
golldan me kapaqic dhe me frez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim