Mjete bujqesore

Shitet nga: mjete bujqsore 07 Qer 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina lidhëse
kosa me saq te reja
pres lidhse ne gjendje shum te mir
pllugji te ndryshem te rij dhe te bajtur
vllaqa te reja dhe te bajtura
golldan me frez dhe kapuqic
maqin sillazhi e madhe
maqin sillazhi me rrym e vogel
mulli me rrym
kerr i drujve
per me shum kontaktoni ne numrin:044-312-094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim