Pres Jone Deer 456A

Shitet nga: mixha 06 Mar 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   5 000 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina lidhëse
Presa eshte shum e rujtne dhe esht ne gjendje pune te interesuarit thirrni ne nr telefoni 045-553-470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim