Pres class 41

Shitet nga: naseri 08 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina lidhëse
presen class 41 esht shum e rujtne e punon shum mir dhe esht e gatshme per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim