Rami dhe pllugj qmimi per te dyjat

Shitet nga: Bardh 10 Pri 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

640 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina lidhëse
Rami dhe pllugjt.. qmimi per te dyjat dhe diskutohet pak.. Tel. mundeni edhe ne Viber..nese nuk pergjigjem dergo sms..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim