Rimorkio dhe pllugj

Shitet nga: Bardh 26 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina lidhëse
Rimorkio e trepqes dhe pllugj te leskovcit
Qmimi vlen per te dyjat dhe diskutohet pak..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim