Rimorkio dhe pllugj

Shitet nga: Bardh 28 Mar 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina lidhëse
Rimorkio e trepqes(kiper) dhe plugj te leskovcit..
Qmimi vlene per te dyjat dhe diskutohet..
Ne nr mundeni edhe wiber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim