makin mbjellse gruri

Shitet nga: valdrin 04 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Moto-kultivatorë
eshte shum e re vetem 2 hektar i kam mbjellur eshe shum ne gjendje te mir dhe eshte me garancon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim