Rami dhe pllugjt

Shitet nga: Bardh 10 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Pjesët rezerve
Rami dhe pllugjt e leskovcit..
Qmimi vlene per te dyjat dhe dikutohet..
Tel. mundeni edhe ne Viber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim