1 motor sever , 1 dezhalic dhe nje rezervuar

Shitet nga: Arianit 26 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
1 motor sever , 1 dezhalic dhe nje rezervuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim