Hamar (koshi)

Shitet nga: Murat 09 Gsh 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Shitet hamari 100 vjeqar me guret dhe tjegulat si ne foto.Hamari eshte 6m i gjate 2m i gjere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim