Makin per strug dhe cerkullar

Shitet nga: Amir 10 Pri 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
strug me cerkullar punon mir motorrin 3 fazor ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim