Makina per blurjen e rremave

Shitet nga: Gentrit 15 Gsh 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Shitet makina per blurjen e rremave te pemeve, te cilat i blun dhe i ban dhe.
Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim