Makina per mi blu rremat

Shitet nga: Gentrit 15 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Shitet makina per me blu rrema te cilat i kthen ne dhe. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim