Maqina per mbjellje te grurit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: WE-KS 07 Tet 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Qmimi sipas marreveshjes dhe shume i arsyeshem por meqense jemi ne sezon per mbjellje te grurit e ofrojme kete zbritje nga 1100 euro ne 900 euro dhe nga 1000 euro ne 800 euro.
Import nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim