Motorr sharra

Shitet nga: artoni 13 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
Motorr sharra esht shtill18 dhe punon mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim