Prekolic per berjen e sillazhit si dhe transportin

Shitet nga: N.T.P BENI 27 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Të tjera
shitet rimorkjo per berjen e sillazhit te barit vet poashtu perdoret edhe per transportin e sillazhit te kollomoqit edhe ne gjendje perfekte sanakun e ka afer 35 m2 per qdo info m e te hollsishtme mund te kontaktonij


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim